Tipy na lepšiu interakciu a komunikáciu na SugarDaters®

Ak ste SugarDaddy, možno uvažujete vzdať sa nádeje, že si nájdete SugarBabe podľa vašich predstáv. Prečo? Lebo posielate množstvo správ a buď nedostávate žiadne odpovede alebo rovno cenovú ponuku. Poznáte to? Chápeme, ako veľmi frustrujúce to môže byť a sme pripravení pomôcť vám zmeniť to. Vezmite si to takto. Kvalita SugarDaters® komunity záleží od nás všetkých. Takže nebojte sa nahlasovať používateľov, ktorí ponúkajú svoje služby alebo iným spôsobom porušujú pravidlá. Navyše sa uistite, že svoje členstvo naplno využívate na to, aby ste začali zaujímavé a zmysluplné konverzácie. Mladí ľudia môžu byť rozmaznaní pozornosťou a ľahko sa rozptýlia. Takže je na vás, aby ste poslali takú prvú správu, ktorá sa bude od ostatných vynímať.

Ak ste SugarBabe a vaša emailová schránka je plná správ „Ako sa máš? Čo robíš?“ alebo ešte horšie, ak sú vám rovno ponúknuté peniaze za stretnutie. Môže sa zdať, že sa to nedá nijako zmeniť, a preto to jednoducho ignorujete. Nakoniec vás unaví neustále odpisovať na plytké správy a začnete si myslieť, že možno je nájdenie si toho pravého SugarDaddyho príliš ťažké.

Nehovoríme, že je to ľahké, ale určite to nie je nemožné. Čo môžete spraviť, aby ste zvýšili svoje šance? V prvom rade neignorujte tých, ktorí vám hneď ponúkajú finančnú odmenu  za stretnutie alebo sú inak neúctiví. Ozvite sa a nahláste ich. Týmto spôsobom môžete pomôcť očistiť SugarDaters® od ľudí, ktorí nerešpektujú druhých a koncept SugarDatingu a zvýšiť tak svoje šance na to, aby ste našli niekoho naozaj seriózneho.

V druhom rade sa pokúste odpovedať na všetky správy, ktoré dostávate a buďte úctivá. Takto si môžete zabezpečiť, aby hodnotenie vášho profilu ostalo vysoké a aby tak potenciálne zaujal tú pravú osobu. Niekedy ľudia nevedia, ako iniciovať konverzáciu, čo však neznamená, že nemajú čo ponúknuť. Takže to vyskúšajte a dajte im šancu! V neposlednom rade píšte prvé správy vy, a prevezmite tak plnú kontrolu nad tým, s kým konverzujete.

Neprestávajte s interakciou. Iba cez komunikáciu môžete nájsť tu pravú osobu. Nevzdávajte to – čo ak vás od nej alebo od neho delí len jediná správa?