Prečo majú muži radi SugarBabes?

Čím ďalej tým viac mužov skúša SugarDating ako životný štýl a randia so SugarBabes. Prečo ich muži majú radi? Čo ich na takých ženách priťahuje?

SugarBabes rozumejú ale nenárokujú

SugarDating je vzájomne prospešný vzťah. SugarDaddy a SugarBabe si navzájom pomáhajú, ale nestarajú sa, keďže obidvaja dostávajú to, čo chcú. Zatiaľ čo SugarDaddies umožňujú SugarBabes snívať vo veľkom, SugarBabes si ich vážia a utešujú ich. Je uspokojivé poskytovať druhým zážitky, ktoré by si inak nemohli dovoliť.

Väčšina SugarDaddies je osamelá, často cestuje a hľadá si spoločnosť. SugarBabes rešpektujú mužove potreby nájsť rovnováhu medzi rušným pracovným a nudným osobným životom. Rozumejú, že SugarDaddies sú často na cestách, takže nemajú čas alebo energiu na tradičné randenie.

Inými slovami SugarBabes jednoducho nemajú veľké emočné nároky. Dajú svojim SugarDaddies pozornosť a pocit pozornosti bez zbytočných sťažností či hádok.

SugarBabes sú „wild and free“, ale predovšetkým sú zábavné

Keď chlap randí so SugarBabe, prijíma vo svojom živote energiu niekoho mladšieho. Môže ísť napríklad o inú sexuálnu skúsenosť, na akú sú zvyknutí. Každý, kto trávi čas s mladou, energickou a pozornou osobou, je akoby znovuzrodený.

SugarDaddies sa môžu považovať za vzdelávacích bohov

SugarBabes sa chcú stále zlepšovať. Preto je pre nich celkom bežné hľadať pracovné známosti cez randenie so SugarDaddies. Zároveň existujú muži, ktorí chcú jednoducho pomôcť mladým dievčatám so vzdelaním a dosiahnutím úspechu. Môže to znieť nepravdepodobne, ale naozaj sú také prípady. V takýchto vzťahoch je SugarDaddy niečo ako mentor a sex nemusí byť až taký dôležitý ako úspech jeho SugarBabe.

Vo všeobecnosti nie je ľahké byť SugarBabe. Vyžaduje si to veľa sociálnych zručností. Pravidelné randenie so Sugardaddym si vyžaduje veľa trpezlivosti a intuície. Navyše sú SugarBabes pomerne vyberavé. Napríklad sa zvyčajne vyhýbajú chlapom so slabými konverzačnými schopnosťami. Avšak vždy by ste mali mať na pamäti, že byť SugarBabe je viac o vzťahu ako o samotnej transakcii. Ak muž začne konverzáciu otázkou „za koľko“, určite nedostane odpoveď.  

Vytvorte si profil na SugarDaters® a nájdite si SugarDaddyho, SugarBabe, SugarMamu či ToyBoya, V prípade akýchkoľvek podnetov alebo otázok nás kontaktuje emailom na ema@sugardaters.sk.