SugarDaddy: Tipy na vylepšenie profilu na SugarDaters®

Na SugarDaters® môžete nájsť SugarBabe podľa vašich predstáv, avšak váš profil by vás mal čo najlepšie vystihovať. Jasné, zvyčajne je celkom náročné vytvoriť si výborný profil na zoznamke, a práve preto vám prinášame niekoľko tipov ako na to.

Kde začať?

  • Prvá vec, ktorú si SugarBabe všimne, je vaša profilová fotka! Nemusíte byť Brad Pitt, aby ste na seba upútali pozornosť. Avšak dbajte na to, aby vaša fotka mala dobrú kvalitu, dobré osvetlenie (ideálne prirodzené svetlo) a aby na nej bolo vidno vašu celú tvár. Nezabudnite na prirodzený úsmev (zamračeným výrazom ženy neočaríte) a pokúste sa vyzerať dostupne ako niekto, koho by sa ľahko dalo osloviť.
  • Ďalšou vecou, ktorú si všimne, je váš profilový text. Pokúste sa vystihnúť vašu podstatu (spomeňte vaše záľuby a vášne) a takisto povedzte niečo o vašich očakávaniach, aby vedela, aký typ vzťahu si predstavujete.
  • Pridajte viac fotiek! Po tom, čo SugarBabe uvidí vašu profilovú fotku a prečíta si o vás základné informácie, bude chcieť uvidieť viac! Pridajte fotku celej postavy, aby mala lepšiu predstavu, ako vyzeráte. Ukážte, čo radi robíte vo voľnom čase, pridajte napríklad fotku z vašej poslednej dovolenky či výletu. Bude si tak predstavovať seba s vami na všetkých tých dobrodružstvách.
  • Vyplňte všetky údaje na vašej profilovej stránke, čo zahŕňa povolanie, vzdelanie a vzhľad. Potenciálnej SugarBabe to pomáha vidieť, kto ste a o čo sa zaujímate. Bude pre ňu ľahšie s vami nadviazať kontakt, keď o vás bude mať aspoň základné informácie. Ste podnikateľ? Super, možno jej kamarátka práve založila start-up. Ste právnik? Možno ju vždy zaujímalo, ako to vyzerá v súdnej sieni. Nepremrhajte príležitosť nájsť si spoločné témy.
  • Zobrazte sa ako pozitívna osoba. Vo vašom profile nezahrňte žiadne negatívne či odpudzujúce vlastnosti. To by ju určite nenadchlo.
  • Skontrolujte po sebe gramatiku!

Čo nerobiť?

  • Nemali by ste preháňať. Neohromte ju extrémne veľkým množstvom informácií. Poskytnite všetky body spomenuté vyššie, avšak stále by to malo byť relatívne krátke a výstižné. Vyvolajte v nej zvedavosť, ale nepovedzte jej všetko príliš skoro. Môže to byť ťažké, ale predstavte si váš profil na zoznamke ako vašu vizitu. Chcete tam zahrnúť všetky nevyhnutnosti, ale stále ju chcete zaujať aj na reálnom stretnutí. Ponúknite jej predjedlo, ale nie hlavný chod.
  • Nenechajte sa uniesť. Vo vašom profile (alebo na rande) nezahrňte nič nevhodné. To je jednoznačné nie.
  • Nenaliehajte príliš. Ak na vašu správu neodpovedá, neposielajte jej ďalšiu. Ak ste ju zaujali, dá vám to najavo.

Uplatnenie všetkých týchto tipov vám určite pomôže dostávať viac zhôd. Najdôležitejšia vec tohto článku je: ukážte, kto ste! Ale neprezraďte hneď všetko. Dajte nám vedieť, či vám tieto tipy pomohli (alebo či máte nejaké navyše).

Nezabudnite nás sledovať na Facebooku.