Singles’ Day: Oslávte Sviatok nezadaných bez ohľadu na to, či ste alebo nie ste single!

Singles’ Day alebo Sviatok nezadaných sa každý rok slávi 11. novembra. Pochádza z Číny, keď to začalo ako oslava nezadaných ľudí v 90-tych rokoch. V tento deň oslavovali študenti z Nanjing univerzity svoju slobodu. Po tom, ako sviatok prevzal gigant v online nakupovaní, sa zo Singles‘ Day stal jeden z najdôležitejších nákupných dní roka po celom svete. Či chcete osláviť vašu slobodu alebo chcete využiť zľavy počas najväčšieho nákupného sviatku, prinášame vám zopár nápadov, ako tráviť 11. novembra.

Vyskúšajte adrenalínový šport

Zvýšte prísun adrenalínu a skúste napríklad objaviť prírodu cez dobrodružstvo na kajaku. Nielenže je to skvelé pre vaše zdravie, ale taktiež ide o výborný spôsob ako utiecť z každodenného stresu a rutiny.

Dajte si wellness deň

To je zaručená klasika – kto by si neužil deň venovaný kompletnej relaxácii? Či si zvolíte saunu, bublinky vo vírivke alebo celotelovú masáž, doprajte vášmu telu a pokožke pozornosť, ktorú si zaslúžia.

Uniknite na víkend z mesta

Skvelé ceny na letenky do vzrušujúcich destinácií v priebehu pár klikov! Návšteva Barcelony či Ríma určite vždy bola vaším cestovateľským snom. Možno je práve teraz tá najlepšia príležitosť objavovať svet podľa vašich predstáv.

Netflix & chill

Kto povedal, že musíte vyjsť z domu (alebo z postele), aby ste mali pekný deň? Tento deň by mohla byť fajn príležitosť dopriať si oddych a vrhnúť sa na všetky nedopozerané seriály! Filmový večer je jeden z najlepších a najjednoduchších spôsobov na vypnutie z každodenných povinností.

Nájdite si nový koníček

Môže to byť hodina varenia, zumba, workshop o keramike či akákoľvek iná voľnočasová aktivita, ktorú ste vždy chceli vyskúšať, ale z nejakého dôvodu ste sa k nej nikdy nedostali. Takto nielen nadobudnete nové zručnosti, ale aj spoznáte ľudí s rovnakými záľubami! Sviatok nezadaných môže byť skvelý deň na objavenie nových vecí, ktoré vás bavia.

Vyskúšajte SugarDaters®

Ak ste dnes single, neznamená to, že musíte byť single aj zajtra. SugarDaters® ponúka unikátne online zoznamovacie prostredie, kde si môžete nájsť partnera, ktorého ste vždy chceli, iba ste ho/ju ešte nikde inde nenašli. Ak potrebujete tipy, ako si vylepšiť svoj profil, prečítajte si o tom náš článok na blogu. Za vyskúšanie predsa nič nedáte!

Predovšetkým však berte tento deň ako oslavu pre seba samého/samú. Vyparáďte sa, kúpte si čokoládu, doprajte si a relaxujte.