Ako sa pripraviť na Black Friday

Black Friday alebo Čierny piatok je za rohom, čo znamená, že nákupné šialenstvo čoskoro vypukne. 29. novembra sa veľa z nás vyberie na nákupy a bude hľadať skvelé ponuky, ale ako z tohto dňa vyťažiť čo najviac? Pripravili sme pre vás niekoľko tipov vrátane špeciálnej ponuky na SugarDaters®.

 

Zistite si ceny dopredu

Niektoré obchody sa snažia svojich zákazníkov oklamať! Umelo navýšia ceny tesne pred Black Friday, len aby potom mohli ponúknuť „úžasné“ zľavy. Jediný spôsob ako tomu predísť, je zistiť si ceny vašich vytipovaných produktov dopredu.

 

Premyslite si, o čo sa budete počas Black Friday zaujímať

Pôjdete do nákupného centra a uvidíte všetky tie zľavy – „50% na odšťavovač“? To musím mať!“ Skutočne? Aby ste sa vyhli impulzívnym nákupom, premyslite si, čo naozaj potrebujete. Takto v obchodoch zamierite rovno k tomu, čo potrebujete bez toho, aby ste sa nechali rozptyľovať. Vnímajte Black Friday ako možnosť nakúpiť tie najpotrebnejšie veci a nie ako deň, kedy nakúpite množstvo tovaru, čo neskôr oľutujete.

 

Využite to ako možnosť nakúpiť vianočné darčeky

Vianoce sú tu o mesiac, a preto by ste už mohli rozmýšľať nad tým, čo by ste chceli kúpiť svojim najbližším. Je to príležitosť nakúpiť zlacnené produkty predtým, než začne vianočné šialenstvo. Takto budete môcť celý december relaxovať a plne si užívať vianočnú atmosféru, keďže darčeky budete mať dávno vyriešené.

 

Určte si rozpočet

Premyslite si, koľko ste ochotný/á minúť. Nechcete sa na druhý deň zobudiť s nákupnou opicou mysliac si: „Čo som to spravil/a,“ po tom, ako si pozriete výpis z vášho bankového účtu. Namiesto toho si bez výčitiek užite vaše nové veci.

 

Sledujte vaše obľúbené obchody na sociálnych sieťach

Aby ste boli dobre informovaný/á o všetkých akciách a zľavách počas Black Friday, odporúčame vám sledovať vaše obľúbené obchody na sociálnych sieťach. Budete tak môcť porovnať a vybrať tie najlepšie ponuky. Žiadne neželané prekvapenia!

 

Nezabudnite na Cyber Monday

Vedeli ste, že nemusíte minúť všetky peniaze počas Black Friday? Nezabudnite, že sa blíži aj Cyber Monday alebo Kybernetický pondelok, ktorý tento rok bude 2. decembra. Využite šancu vyhnúť sa davom a namiesto toho ostaňte v pohodlí domova a nakupujte cez internet. Znie to lákavo, však?

 

Využite Black Friday ponuku SugarDaters®

V duchu Black Friday sme pre vás pripravili skvelú akciu! SugarDaters® ponúka 50% zľavu na prémiové členstvo pre všetkých nových používateľov. Polovičná cena za členstvo, s ktorým môžete plne využívať všetky funkcie na našom webe, to sa oplatí nie? Ponuku uplatníte vložením zľavového kódu BLACK50 – nepremeškajte to!

Taktiež máme špeciálnu akciu pre tých, ktorí už na SugarDaters® zaregistrovaní sú. Ponuku pošleme emailom všetkým SugarDaddies 25. novembra. Nezabudnite si skontrolovať vaše schránky!

 

Veríme, že pre vás budú tieto tipy užitočné. Užite si nákupy!