Najlepšie tipy na vianočný darček pre SugarDaddyho

Vianoce sú za rohom! Kto by nemal rád vianočné svetielka, skvelé jedlo a útulnú magickú atmosféru? V duchu osláv možno chcete vášmu SugarDaddymu poďakovať špeciálnym darčekom za to, že je úžasným okorenením vášho života. Ale aký darček dať mužovi, ktorý má (takmer) všetko? Tu nájdete niekoľko tipov, ako spraviť vášho SugarDaddyho extra šťastným počas týchto Vianoc.

 

Urob si sám darček

Darček: prekvapte ho svojimi zručnosťami! Nebojte sa ukázať váš talent: obrazy, pesničky, sochy, šály či výšivky sú všetko skvelé nápady, s ktorými to nemôžete pokaziť. Nemusíte však byť umelec na to, aby ste spravili niečo DIY – internet je plný návodov na vytvorenie darčekov, ktoré naozaj niečo povedia o vás a o vašom SugarDaddym. Čo tak fotokniha zachytávajúca všetky vaše najlepšie spomienky? Alebo zarámovaná koláž vašich najlepších fotiek, ktorá sa dá zavesiť na stenu? Alebo personalizovaná záložka či hrnček? Zoznam je nekonečný!

 

Niečo o vás

Vlastnoručne robené darčeky nie je nič pre vás? Žiadne obavy, darček môžete personalizovať aj zvolením niečoho, čo symbolizuje váš spoločný vzťah. Fotka z vtačej perspektívy mesta, v ktorom ste sa spoznali, náhrdelník, ktorý ste na sebe mali, keď ste sa prvýkrát pobozkali či niečo vtipné symbolizujúce nejaký váš spoločný výlet. Nebojte sa romantiky!

 

Romantická večera

Pripravte súkromnú vianočnú večeru! Nájdite tie najlepšie recepty na jedlá, ktoré má váš SugarDddy rád, prestrite štedrovečerný stôl a premeňte svoju obývačku na zimný raj. Nezabudnite sa slávnostne obliecť a pripravte sa na krásny, intímny a romantický večer!

 

Nezabudnite na balenie

Prečo nevyužiť balenie na vyjadrenie vašich pocitov? Zabaľte darček do milých odkazov, srdiečkových nálepiek či malých kresieb. Ukážte mu, že ho poznáte a že vám na ňom záleží tým, že zvolíte balenie, ktoré ho vystihuje. Ak napríklad rád cestuje, môžete použiť staré mapy.

 

Vaše pocity

Dlhý list, básnička či správa – vypísanie sa z vašich pocitov zaručí emočný a intímny zážitok. Nemali by ste premeškať príležitosť byť kreatívna – okoreňte váš list fotkami, kresbami a farebným papierom a nechajte sladký odkaz niekde uňho doma (ešte lepšie, ak mu spoločnosť bude robiť výberové víno či čokoláda) alebo vytvorte výber romantických fráz, básni a myšlienok a zozbierajte ich to jednej nádoby. Otvorte ju na Štedrý deň – romantický zážitok zaručený!

 

Nestresujte sa však príliš a najmä sa zabavte! Je to príležitosť spoločne osláviť niečo krásne a určite to dopadne dobre, nech už zvolíte čokoľvek.