Toto musíte prestať robiť, ak chcete v roku 2020 viac randiť

Rok 2020 je za rohom. Veríme, že do neho vstúpite pravou nohou. Zozbierali sme 4 veľké prešľapy v internetovej komunikácii, ktorým by ste sa mali zďaleka vyhýbať podľa našich SugarBabes. Zároveň na konci článku nájdete, ako správne napísať prvú správu.

 

Toto nie:

 

Ste príliš chtivý

Jasné, je úplne normálne byť v tom až po uši s krásnou SugarBabe. Nebuďte však príliš chtivý. Ak neodpovie na vašu prvú správu, neposielajte jej druhú a tretiu. Namiesto toho si dajte záležať na tom, aby tá prvá bola naozaj dobrá (viac o tom na konci tohto článku). Neposielajte jej ani vaše číslo či emailovú adresu. Hlavne nie v prvej správe. SugarBabes používajú našu zoznamku, pretože im garantuje bezpečnosť, vďaka čomu sa cítia komfortne. Nenaliehajte, aby sa toho vzdali. Namiesto toho počkajte, aby to navrhla sama.

 

Ctrl+c & ctrl+v

Niektorí SugarDaddies jednoducho kopírujú svoje správy na ušetrenie času, čo je pochopiteľné. Tak trochu. Problém je, že ona to vie. Ak je správa veľmi všeobecná a neopiera sa o nič z jej profilu, je veľmi očividné, že ste sa naňho ani nepozreli.

Jedna zo SugarBabes nám povedala, že napriek tomu, že jej profil je v angličtine, veľa mužov jej posiela prvú správu v ich materinskom jazyku. Viac nápadný už nemôžete byť… A takto prídete o možnosť zoznámiť sa s danou slečnou, ktorá by mohla byť tá pravá.

 

Ste priemerný

Na internetových zoznamkách obyčajné „ahoj“ nestačí. Hlavne keď nemáte profilovú fotku. Pravdou je, že ak si SugarBabe vytvorí profil, denne dostane vyše 20 správ. Takto nikdy neuprednostní odpovedať na „ahoj“ pred inými správami, ktoré sú mnohonásobne kreatívnejšie.

Ako vylepšiť vašu správu? Choďte na jej profil! Pozrite sa, čo o sebe prezradila a ako opisuje sama seba. Nadviažte na to hneď v prvej správe, ktorou ju oslovíte. Taktiež pridajte niečo o sebe, ako trávite svoj voľný čas a čo od zoznamky očakávate. Zaujmite ju.

 

Odstrašíte ju

Ako SugarDaddy ste pravdepodobne starší a skúsenejší. Zároveň je pravdepodobné, že ste na SugarDaters® už nejaký čas. Ona však asi nie. Je celkom možné, že je tu nová a snaží sa prísť na to, ako SugarDating funguje. Posielaním správ ako „Ahoj, hľadáš?“ alebo „Ahoj, chceš sa dnes stretnúť?“ ju môžete odstrašiť.

Namiesto využite prvých pár správ na to, aby ste ju spoznali a zistili, aká je. Buďte zvedavý a slušný. Keď sa lepšie spoznáte, navrhnite stretnutie. Takto značne znížite pravdepodobnosť, že vám prestane odpisovať.

 

Pro tip: prvá správa v roku 2020

 

Aby sme to zhrnuli, takto by mala vyzerať vaša prvá správa:

  • Nadviažte na niečo z jej profilu
  • Spomeňte niečo o sebe (áno, toto môžete skopírovať)
  • Nebuďte príliš netrpezlivý
  • Nenaliehajte na to, aby ste prešli na inú platformu
  • Nenaliehajte hneď na dohodnutie si stretnutia

 

Príklad správy:

„Ahoj Lucia! Vyzeráš naozaj dobre! Vidím, že žiješ v Prahe, pravidelne tam jazdím na služobné cesty a mám to tam naozaj rád. Naposledy som tam bol minulý týždeň 🙂

Čo sa týka mňa, voľného času veľa nemám, ale keď si už nejaký nájdem, venujem ho tenisu, plávaniu, čítaniu a cyklistike. Cestovanie je taktiež veľkou súčasťou môjho života. Rád by som spoznal niekoho, s kým budem môcť cestovať, ale ak sa aj stretneme len u nás, chcel by som niekoho dobrodružného a otvoreného.

Budem rád, keď sa mi ozveš, ak Ťa to zaujalo.“

 

Veríme, že pre vás budú tieto tipy užitočné. Zároveň nezabudnite na to, že dobre napísaný profil je základom pre viac rande v roku 2020.

SugarDaters® vám želá šťastný nový rok 2020 plný skvelých stretnutí!