5 tipov pre úspešné prvé cukrové rande

Prvé rande je kľúč, ktorý buď uzamkne alebo odomkne váš potenciálny SugarDating vzťah. Ak to neklapne, je koniec. Samozrejme, chémia je základ. Ak sa navzájom skutočne priťahujete, dopadne to dobre. Avšak vždy by ste mali mať na mysli nasledujúce body, ak chcete, aby bolo vaše prvé cukrové rande úspešné.

 

Buďte sebavedomý/á

Vieme, ľahšie sa to povie, ako urobí. Ale priveľká nervozita a neistota môžu úplne zabiť atmosféru. Nechoďte na prvé rande s tým, že musíte toho druhého totálne ohúriť. Príliš na seba netlačte. Namiesto toho si predstavte, že máte stretnutie s kamarátom/kamarátkou. Myslite na to ako na oddychové posedenie. A neočakávajte žiaden konkrétny výsledok. Ak to nedopadne dobre, aspoň budete mať vtipnú príhodu na rozprávanie.

 

Nebuďte na mobile

Jasné, ste zaneprázdnený SugarDaddy, ale aj tak… Urobí to zlý dojem, ak budete stále kontrolovať svoj telefón a odpovedať na hovory. Ak naozaj musíte zdvihnúť telefón, vysvetlite jej, prečo to bolo také urgentné. Inak si bude myslieť, že nemáte voči nej žiaden rešpekt.

To isté platí aj pre SugarBabes. Vieme, že chcete pridávať stories toho pekného miesta, na ktoré vás vzal, ale ak budete skrolovať Instagram počas vášho rande, SugarDaddy sa jednoducho začne nudiť.

 

Buďte prítomný/á

Toto súvisí s predchádzajúcim bodom. Na rande musíte byť prítomný/á. Nemyslite na vaše posledné neúspešné rande či na veci, ktoré potrebujete spraviť, keď sa vrátite domov. Druhá osoba vycíti, že tam nie ste na sto percent. Vypnite všetok šum okolo vás a buďte na rande prítomný/á.

 

Vyberte vhodné miesto

Vyberte také miesto, kde ste už predtým boli a kde sa cítite pohodlne. Odporúčame peknú a príjemnú kaviareň, v ktorej budete mať dostatok priestoru na rozprávanie sa alebo útulný bar na pár drinkov (neopite sa!). Tichšie miesta vám pomôžu zistiť, či je medzi vami skutočná chémia a či sa naozaj o toho druhého zaujímate. Ak to nepôjde dobre, nemusíte s danou osobou stráviť hodiny. Ak to však pôjde dobre, môžete ešte ísť na prechádzku a viac sa rozprávať. Vzrušujúcejší program si môžete nechať na druhé rande.

Ukončte to správne

Koniec prvého rande môže byť trochu trápny. Pobozkať sa alebo nie? Čo mám povedať? Niektorí hovoria, že ak k bozku nedošlo počas rande, nesiľte to na konci a radšej počkajte na druhé rande. Ak k nemu dôjde. Myslíme si, že je lepšie nepobozkať osobu, ktorá to od vás očakávala, ako sa pokúsiť pobozkať niekoho, kto o to vôbec nemal záujem.

Dôležité je povedať tomu druhému, či sa chcete znovu stretnúť. A nemusí to byť len klišé ako „Bolo to príjemné, mali by sme si to zopakovať.“ Namiesto toho príďte s konkrétnym nápadom. Napríklad: „Dnes som sa skvelo zabavil! Najbližšie by som ti rád ukázal moju obľúbenú reštauráciu s najlepšími steakmi v meste.“ Vyhnite sa príliš všeobecným rečiam, je to nudné. A ukončte to objatím, ak sa to zdá vhodné. Trocha náklonnosti nikdy nikoho nezabilo.

 

Čo ďalšie je počas prvého rande nevyhnutné? Ak vám napadla bezpečnosť, správne. Prečítajte si o tom tu, ak ste SugarDaddy a tu, ak ste SugarBabe.