Iniciujte konverzácie na SugarDaters® a nájdite si svojho Valentína!

Na Valentína v roku 2020 je konečne načase zbaviť sa vášho starého návyku čakať na to, kým vás niekto osloví. Je čas vziať veci do vlastných rúk! Okrem toho naozaj si myslíte, že k vám valentínske rande iba tak padne z neba bez akejkoľvek námahy z vašej strany?

Kde začať? Je to jednoduché. Od 4-tého do 10-tého februára hľadajte profily SugarDaddies so zlatým rámom. Našli ste niekoho, kto sa vám páči? Každý deň si vyberte aspoň jednu osobu, s ktorou budete iniciovať konverzáciu poslaním jej prvej správy!

SugarDaddies so zlatým rámom sú muži, ktorí sa na SugarDaters® zaregistrovali nedávno, čo znamená, že si s najväčšou pravdepodobnosťou hľadajú svoju Valentínku!

Čo za to? Na povzbudenie SugarBabes k iniciácii konverzácií sme prišli so špeciálnou valentínskou akciou. Takto to funguje: ak každý deň v období 4.2.-10.2. napíšete aspoň jednému SugarDaddymu (alebo SugarMame), 11-tého februára automaticky dostanete na váš profil nálepku „Iniciátorka konverzácií“. Ak ste však v daný deň nenašli nikoho, komu by ste chceli napísať, žiaden problém! Aby ste dostali nálepku, stačí, že počas celého obdobia spolu kontaktujete aspoň 7 SugarDaddies/SugarMamas.

Ako lepšie ukázať SugarDaddies a SugarMamas, že ste otvorená a že dobre sa s vami komunikuje? Ďalšou výhodou je, že v prípade, ak si nenájdete svojho Valentína medzi profilmi so zlatými rámami, je šanca, že si niekto všimne váš profil práve vďaka exkluzívnej nálepke a napíše vám. To znie dobre, však?

4-tého februára si nezabudnite skontrolovať vašu emailovú schránku, kedy sa dozviete všetky podstatné informácie. A nezabudnite začať hľadať zlaté rámy!

Tím SugarDaters® vám želá nezabudnuteľného Valentína!

V prípade akýchkoľvek otázok pod článkom zanechajte komentár alebo nás kontaktujte na ema@sugardaters.sksupport@sugardaters.com.