Príbeh SugarDaddyho Larsa

Prečítajte si príbeh dánskeho SugarDaddyho Larsa: „Využívajte SugarDating k spoznávaniu ľudí, ktorých by ste inak nestretli a rozširujte si vaše obzory!“

Poďte so mnou späť na moje úplne prvé cukrové rande.

Práve som sa zaregistroval na SugarDaters® a napísal som pár dievčatám. Bol som zvyknutý na Tinder, a tak som bol hneď na začiatku prekvapený, aké ľahké tu bolo nadväzovať zábavné konverzácie s naozaj zaujímavými ľuďmi.

Jedna z báb, s ktorými som si písal, bola za „rýchle chemické stretnutie“. Keďže som netušil, čo to znamená, samozrejme som sa rozhodol, že skvelý spôsob, ako to zistiť, bolo jednoducho sa s ňou stretnúť.

Rande bolo… skvelé. Stretli sme sa, objali a hneď sme sa zarozprávali. Kúpili sme si víno, šli do parku a rozprávali sme sa tam počas jedného letného večera. Prekecali sme celé hodiny. Aj sme sa pobozkali. A robili veci, ktoré by ste na verejnosti nemali robiť…

Slečna mi prezradila, že bola vo svete SugarDatingu nová, presne tak ako ja. Išla do toho, lebo mala sexuálnu predstavu byť dominovaná mužom. Nešlo o množstvo peňazí, bolo to najmä o predstave „byť niečím odmenená.“

Mali sme naozaj super večer. Naša konverzácia bola pútavá. Oboch nás celá situácia veľmi vzrušila. Obaja sme si to užili. To ma prekvapilo.

To dievča bolo niekto, koho by som normálne nikdy nestretol. V „normálnom svete“ randím s akademičkami, kariérne orientovanými ženami, ktoré sú si všetky dosť podobné (zrelé 20-tníčky, milovníčky vína, extrovertné a pracovité).

Táto slečna bola… študentka, vegánka a hanblivá. Na Tindri by som ju hneď „swipol“ vľavo. Napriek tomu sme obaja mali večer, ktorý bol omnoho lepší, ako priemerné rande cez obyčajnú zoznamku.

Odvtedy som bol na celkom veľa rande. Nie všetky vyšli tak dobre, ako to prvé, ale väčšina skutočne áno. Mal som možnosť spoznať veľa rôznych dievčat. Tanečníčky, umelkyne, sociálne pracovníčky, študentky, atď.

Počas posledných dvoch rokov som bol na približne rovnako veľa rande cez Tinder ako cez SugarDaters®. Keď sa na tým spätne zamyslím, nielenže som si cukrové rande naozaj viac užíval, boli aj viac nezabudnuteľné. Okrem toho ak vezmem do úvahy dievčatá, s ktorými som doteraz v pravidelnom kontakte, SugarDating je jasný víťaz nad Tindrom.  Moje cukrové rande sa vyvinuli do priateľstiev a dokonca často ani nie do sexuálnych, ak si napríklad daná SugarBabe našla frajera.

A to bolo pre mňa fakt prekvapenie. Zmenilo to môj pohľad na randenie. Myslím, že sa príliš sústredíte na to, čo si myslíte, že je pre vás správne, zatiaľ čo neznáme prekvapenie môže byť v skutočnosti to, čo naozaj potrebujete.