SugarDating vzťahy na diaľku: 5 vecí, ktoré by ste mali vedieť

Vzťahy na diaľku nie sú pre každého. Musí vám stačiť menej. Namiesto stretnutia sa na večeri je potrebné sa uspokojiť s hovorom cez Skype. Ak sa chystáte na večierok, ktorého by ste sa chceli zúčastniť s vaším SugarDaddym, zvyčajne to nie je možné.

Tento druh vzťahu si vyžaduje určitú povahu. V SugarDatingu sú vzťahy na diaľku pravdepodobnejšie. SugarDaddies často kvôli svojej práci cestujú, takže je šanca, že budete randiť s niekým zo zahraničia.

Vzťahy na diaľku tiež majú isté výhody. Napríklad keďže sa s vašou polovičkou nevidíte tak často, viac si vážite chvíle, ktoré na seba máte a ťažíte z nich čo najviac. Taktiež ak ste študujúca SugarBabe alebo zaneprázdnený SugarDaddy, takýto vzťah vám dáva dostatok priestoru na sústredenie sa na vlastné povinnosti.

Aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či by SugarDating vzťah na diaľku mohol u vás fungovať, pripravili sme pre vás 5 vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti.

 

Čo zvažovať?

 

Čo od vášho SugarDating vzťahu očakávate?

Ste v pohode so stretávaním sa s vaším SugarDaddym iba občasne? Ako často sa chcete osobne stretávať? Očakávate, že s ním budete telefonovať? Ak áno, ako často? Nenabádame vás na to, aby ste vašu SugarDating polovičku ohromili množstvom otázok, pretože tak ako je dôležité komunikovať s tým druhým, v prvom rade musí byť človek úprimný sám k sebe.

 

Chcete to mať exkluzívne?

Niektoré SugarDating páry chcú byť tradičné, iné zase preferujú otvorené vzťahy. Ak žijete v rozdielnych krajinách a stretávate sa iba pár krát do roka, možno nebudete od vášho partnera požadovať, aby ste pre neho boli tou jedinou. Len majte na pamäti, že ak zvažujete stretávať sa s niekým iným, otvorene o tom hovorte s vašou cukrovou polovičkou.

 

Ako docieliť, aby to fungovalo?

 

Bezpečnosť je priorita

V prvom rade vám odporúčame prečítať si náš článok o bezpečnosti pre SugarBabes. Vždy, keď sa stretávate s niekým z internetu, existuje niekoľko pravidiel, ktoré je potrebné dodržiavať. Ak sa idete stretnúť s niekým zo zahraničia, tiež vám odporúčame naplánovať prvé rande vo vašom mieste. A samozrejme na verejnom mieste. Ak namiesto toho zvolíte navštíviť vášho SugarDaddyho v jeho meste, majte vlastnú hotelovú izbu a stretnite sa s ním na verejnosti. Musíte mať záložný plán v podobe vlastného ubytovania aj spôsobu dopravy, ak to náhodou nedopadne podľa predstáv.

 

Majte realistické očakávania a premyslite si to

Rozprávajte sa s vaším SugarDaddym o tom, ako často by ste sa mohli stretávať. Buďte realistická. Takto bude váš partner vedieť, čo očakávať hneď od začiatku a vy nebudete sklamaná. Je veľa spôsobov, ako si dohodnúť stretnutie. Chcete za ním stále lietať? Chcete, aby navštevoval on vás? Alebo chcete ísť na spoločný výlet niekde inde?

 

Spravte to vzrušujúcim

Ak sa nevidíte často, iskra sa môže ľahko vytratiť. Našťastie žijeme v dobe internetovej. Keď lepšie spoznáte vášho SugarDaddyho, pošlite mu flirtujúcu správu alebo peknú fotku. Pre vašu vlastnú bezpečnosť to udržte na úrovni. Stále to však môže byť sexy. Pošlite mu fotku vášho obľúbeného outfitu, selfie, kde sa cítite extra príťažlivo alebo sa odfoťte počas vašej párty noci. Najdôležitejšie je, aby ste nedovolili, aby na vás váš SugarDaddy zabudol.

 

A čo si o SugarDating vzťahu na diaľku myslíte vy?