5 zlomových problémov v randení očami SugarBabes

Všetkých nás priťahujú rôzne typy postavy a vzhľadu. Nemôžeme sa páčiť každému. Avšak je niekoľko základných pravidiel, ktoré by ste mali dodržiavať pri vzťahu so SugarBabes, ak chcete, aby to vydržalo čo najdlhšie.

 

Nepočúvanie slova „nie“

Toto platí ohľadom všetkých žien a nielen ohľadom SugarBabes. Ak muž niečo žene ponúkne a ona slušne odmietne, ďalšie prehováranie je veľmi neatraktívne. A neohľaduplné. Ak povie „nie“ na ďalší drink alebo stretnutie, rešpektujte jej rozhodnutie. Docieliť, aby sa kvôli tomu cítila zle, je veľmi prízemné. Iba ju odradíte.

 

Zlozvyky

Povedzme si na rovinu, všetci ich máme. Nie všetky sú škodlivé ako napríklad zbožňovanie sladkostí či nočné výlety do chladničky. Avšak niektoré zlozvyky môžu byť zlomové. Ak máte rande so SugarBabe a neviete ovládať svoj príjem alkoholu, môže to znamenať koniec vášho priateľstva. Fajčenie? To je niečo, čo by ste mali komunikovať ešte pred prvým rande. Pre niektoré ženy toto znamená zásadný problém, a preto bude rande iba stratou času pre vás oboch.

 

Arogancia voči SugarBabes

Medzi sebavedomím a aroganciou je veľmi tenká hranica, ale tieto dve veci majú úplne rozdielne následky. Sebavedomý SugarDaddy je extrémne atraktívny. Avšak arogantný SugarDaddy nie je. Neustále chválenkárstvo o sebe a svojich úspechoch nie je príťažlivé. Je to to isté, ako keď ste drzý voči ľuďom vo vašom okolí a správate sa k ním ako k menejcenným. Vaša SugarBabe si hľadá gentlemana, tak ním buďte.

 

Klamstvá

Ak vás vaša SugarBabe prichytí pri klamstve, môže to byť koniec. Keď jej poviete, že sa s nikým iným nevídate a potom vás v meste uvidí s inou ženou… Au. Buďte k nej úprimný hneď od začiatku. Predtým, než sa rozhodnete pre exkluzívny vzťah, povedzte jej, že sa stále chcete stretávať aj s inými ľuďmi. Kto vie, pokojne jej to tak môže vyhovovať.

 

Hrozná prvá správa

Článok o tom, čo nenapísať do prvej správy, si môžete prečítať tu. Všeobecným pravidlom je napísať zábavnú a zaujímavú správu, ktorá ukáže, že ste si jej profil prečítali a že ste pravý gentleman.

 

SugarBabes, súhlasíte? Alebo chcete niečo dodať?