Posilnenie postavenia žien a život SugarBabe: 5 vecí, na ktoré by ste nemali zabúdať

Posilnenie postavenia žien je niečo, na čom by nám ako ženám malo záležať počas celého roka nezáležiac od toho, či Medzinárodný deň žien budeme oslavovať alebo nie. My v SugarDaters® určite budeme. Aby sme si patrične uctili tento špeciálny deň, pripravili sme 5 vecí, na ktoré by ste ako SugarBabe nemali zabúdať.

 

Máte to pod kontrolou

Nezáleží na tom, kto za večeru platí, stále máte pod kontrolou váš čas, ciele a rozhodnutia. Je úplne na vás, akými ľuďmi sa obklopujete, takže sa uistite, že vás dostatočne rešpektujú.

 

Odvážte sa povedať nie

Dostávame sa k druhému bodu – je OK povedať „nie“ na čokoľvek, s čím sa necítite stotožnená. Či už pôjde o osobu alebo situáciu. Poznajte svoje hranice a otvorene o nich hovorte.

 

Prečítajte si viac o online zoznamovaní sa v tomto článku.

 

Vaše telo – vaše rozhodnutia

Ako SugarBabe pravdepodobne nepotrebujete lekciu o tom, ako sa cítiť komfortne vo svojej vlastnej koži. Zároveň však nikdy nezabúdajte na to, že ste to vy, kto sa rozhodne, či udržať daný vzťah len na platonickej úrovni alebo či randiť s viacerými ľuďmi naraz. Hejteri budú hejtovať. Takže ostaňte sama sebou.

 

Preukážte lásku…

…osobe, ktorá si to najviac zaslúži – vám. Veď ako sa hovorí, ak nemilujete sama seba, kto iný vás bude milovať? Venujte si čas len pre seba. Odmeňte sa, keď niečo dosiahnete. Vy najlepšie viete, čo je pre vás správne.

 

Posilňujte postavenie ostatných žien

Pretože to je tá najväčšia vec, ktorú môžete urobiť. Zdieľajte svoju silu, rady a skúseností s ostatnými ženami. Počúvajte ich problémy a pokúste sa spoločne nájsť riešenia. A samozrejme, zdieľajte tento článok s kamoškou, ktorá možno práve dnes potrebuje menšie posilnenie sebavedomia. Alebo zajtra. J

 

Teraz si už začnite hľadať potenciálnu polovičku na rande na Medzinárodný deň žien!