5 nápadov na jarné rande  

Zima bude čoskoro oficiálne za nami a budeme si tak môcť znova konečne užívať outdoorové aktivity. Jar je ideálne obdobie na romantiku. Využite to a inšpirujte sa našimi 5 nápadmi na jarné rande.

 

Trávte čas vonku

Počas zimy sme boli väčšinu času zatvorení dnu. Tak si teraz užime jarné slnko a teplé počasie. Oslávte to prechádzkou po meste alebo sa vyvetrajte v prírode mimo mesta. Ak chcete extra romantiku, pribaľte so sebou občerstvenie a vychutnajte si piknik pri vode či v parku. Nezabudnite na deku. 😉

 

Užite si vonkajšie terasy

Namiesto sedenia vnútri reštaurácie, poproste o stôl vonku. Vychutnajte si čerstvý vzduch a pozorujte okoloidúcich. Ak máte menej času, dajte si rýchlu kávu v miestnej kaviarni alebo sa odmeňte zákuskom.

 

Buďte spolu aktívni

Povieme to ešte raz, využite pekné počasie! Choďte spolu na cyklovýlet. Alebo vybehnite na túru na neďaleký kopec. Ak ste skôr mestský pár, trávte spoločne čas v golfovom či v tenisovom klube. Kedykoľvek si môžete ísť zabehať. Ak to budete chcieť povýšiť na ďalšiu úroveň, trénujte spoločne na najbližší maratón. Formujte sa na leto!

 

Buďte dobrovoľníci

To môžete samozrejme robiť celý rok, ale s pekným počasím je možností viac. Napríklad môžete navštíviť miestny útulok pre zvieratá a vyvenčiť niekoľkých psov. Nájdite si na internete možnosti dobrovoľníctva vo vašom okolí a vyberte si niečo, čo sa vám obom páči.

 

Zahájte grilovaciu sezónu

Sezóna grilovačiek je tu! Upečte si na ohni nejaké mäso so zeleninou. Nezabudnite na víno či pivo a urobte z toho útulné rande. Keď sa ochladí, zohrejte sa pod dekou. Alebo pozvite svojich priateľov či iné páry a spravte si poriadnu grilovaciu párty.

 

Ak momentálne nemáte koho vziať na podobné jarné rande, vyskúšajte SugarDaters® a nájdite si svoju polovičku ešte dnes. Za pokus predsa nič nedáte!

SugarDaddies, ak chcete byť atraktívnejší pre SugarBabes, tu si prečítajte, ako na to.

 

P.S. V súčasnej situácii však nezabudnite na bezpečnosť, vyhýbajte sa väčším skupinám ľudí a riaďte sa nariadeniami. Večera doma predsa môže byť rovnako romantická ako všetky vyššie spomenuté nápady. Ostaňte v bezpečí!