SugarDaters® koronavírus ponuka: ostaňte v bezpečí – randite online

Koronavírus zasiahol celú Európu a každý sa snaží obmedziť nevyhnutnú interakciu medzi ľuďmi. Nechodíme do klubov či barov, vyhýbame sa davom a nemáme dôveru voči cudzím ľuďom. Toto drasticky zužuje naše celkové možnosti a aj ochotu vyraziť si s niekým na rande. Pokiaľ si teda nevyberiete randenie cez internet. Preto sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku počas koronavírus pandémie.

SugarDaters® chce, aby ste zostali v bezpečí. A preto nateraz odporúčame online randenie. Budujte si svoj vzťah cez internet a osobne sa stretnite, až keď sa situácia upokojí.

Aby sme vám s týmto pomohli, máme pre vás „karanténnu ponuku“. Keďže karanténa trvá 14 dní, pripravili sme si pre vás špeciálne 2-týždňové prémiové členstvo iba za 10€. Na využite ponuky jednoducho na platobnej stránke zadajte zľavový kód „covid2weeks“*.

Takto môžete dobre využiť váš čas doma a dohodnúť si rande na neskôr!

Hlavne vám odporúčame riadiť sa nariadeniami vlády a odporúčaniami Svetovej zdravotníckej organizácie WHO. Ostaňte v bezpečí!

*Prečo mať limitované členstvo, keď môžete mať prémiové? Pravidlá a podmienky nájdete na našom webe. Po skončení 2-týždňového obdobia sa vaše predplatné automaticky obnoví na 4-týždňové prémiové členstvo. Ak chcete prémiové predplatné zrušiť, musíte tak spraviť minimálne 24 hodín predtým, než vyprší.