Ste doma v karanténe? Využite svoj čas múdro

Je karanténa, resp. čas sociálneho dištancovania sa, a to znamená, že je množstvo vecí, ktoré radi robíme, avšak teraz to jednoducho nie je možné. Namiesto zlej nálady a sťažovania sa snažme z celej situácie vyťažiť čo najviac. Stále je toľko vecí, ktoré môžete robiť z domu. To zahŕňa aj zoznamovacie aktivity, ak si momentálne hľadáte partnera/partnerku, počas toho ako #somdoma.

 

Online randenie

Momentálne sme všetci väčšinu času doma, a preto nemôžete vyraziť vonku a hľadať si potenciálnu polovičku. Nestrácajte však nádej! Dajte šancu internetovým zoznámkám. V pohodlí vašej postele môžete nadväzovať nové kontakty. Počas týchto dní je to jediná bezpečná forma randenia. A keď sa život vráti späť do starých koľají, stretnite sa s tými, s ktorými ste sa stretli na internete. Aspoň budete mať množstvo vecí, o ktorých sa budete môcť počas rande rozprávať.

 

Čaro video hovorov

Vďaka moderným technológiám a video hovorom môžeme tráviť čas s našimi milovanými. Dohodnite si skupinový hovor s vašimi kamarátmi. Takisto si môžete spraviť virtuálne rande, ak ste nedávno stretli niekoho, kto sa vám páči. Môžete si pritom otvoriť fľašu vína, aby sa to viac podobalo na tradičné rande. Pitie alkoholu doma osamote nikdy nebolo viac sociálne akceptované ako teraz! 🙂

 

Netflix a čet

Netflix zvykne byť dôverným kamarátom a záchrancom v rôznych situáciách. Našli ste na SugarDaters® niekoho, kto vám spôsobil pocit motýlikov bruchu? Vyberte si film, ktorý by ste mohli spoločne pozerať, každý zvlášť z pohodlia vašich domovov. To vám pomôže zistiť, či bude mať zmysel ísť spolu na rande do kina po tom, čo sa situácia okolo koronavírusu upokojí.

 

Podporte miestnych podnikateľov

Súčasná situácia bude mať veľmi zlý vplyv na malých podnikateľov a živnostníkov. Miesta, ktoré boli doteraz vždy plné, momentálne trpia. Veľa z nich však stále poskytuje take-out alebo donášky domov. To môžete využiť ako dokonalý darček pre niekoho, koho ste práve spoznali cez internet a prekvapiť ho/ju objednaním niečoho milého až k jeho/jej dverám.

 

SugarDaters® vás vyzýva k tomu, aby ste dodržiavali všetky nariadenia!

 

Ak ste SugarDaddy, tu si prečítajte o tom, ako si môžete vylepšiť váš profil na zoznamke.

Ak ste SugarBabe, tu si prečítajte o tom, ako ostať v bezpečí počas internetového zoznamovania sa.