Cítite sa prázdno? Nájdite si svoju veľkonočnú SugarBunny!

Každý rok je Veľká noc časom, kedy trávime čas s našimi najbližšími. Stretneme sa s našimi rodinami, maľujeme vajíčka či varíme veľkonočné recepty. Tento rok sa veľkonočné tradície akoby vyparili pre mnohých z nás. Ak ste single, je možné, že sa v časoch sociálnej izolácie cítite osamelo. Nájdite si SugarBunny!

Môžete sa pýtať, ako odohnať samotu? To je presne dôvod, prečo sme prišli s našou veľkonočnou SugarBunny ponukou. Do 12.04.2020 máte možnosť získať 1-týźdňové prémiové členstvo na SugarDaters® iba za 5 eur. Ponuku uplatníte zadaním zľavového kódu „sugarbunny“ na našej platobnej stránke.

Od začiatku karantény na SugarDaters® registrujeme veľa nových členov. Takisto sme zaznamenali dramatický nárast v návštevnosti nášho webu počas tohto obdobia. To znamená, že dokonca aj ľudia, ktorí sú online len zriedka, momentálne veľa surfujú na SugarDaters®. A práve preto vám prémiové členstvo umožní hľadať medzi množstvom nových zhôd a dohodnúť si rande a stretnutia po tom, ako pandémia koronavírusu skončí.

Ostaňte v bezpečí, dodržiavajte sociálnu izoláciu a majte sladký veľkonočný víkend!