Pandémia koronavírusu: Je SugarDating znovu povolený?

Viaceré európske krajiny vrátane Slovenska už postupne uvoľňujú obmedzenia spojené s pandémiou koronavírusu. Teraz, keď sa konečne opäť otvorili niektoré vaše obľúbené prevádzky, môžete byť v pokušení obnoviť aj sezónu randenia. Veď je predsa jar!

Určite sa vám môže zdať, že karanténa už trvá celú večnosť. Okrem toho je ťažké predstaviť si jar bez lásky. Takže znamená to, že už môžete pozvať SugarDaddyho, SugarBabe, SugarMamu či ToyBoya, s ktorými ste počas lockdownu kvôli koronavírusu boli v kontakte, na skutočné rande?

Aj keď sa obmedzenia postupne uvoľňujú, naozajstné rande by ešte nebolo najbezpečnejším krokom. A ak by ste sa aj stretli s rúškami a zvládli by ste dať ruky preč od toho druhého (a to úplne doslova), ešte stále nie je ten správny čas stretnúť sa naživo. Prečo? Niektoré európske autority upozorňujú na možný návrat druhého kola pandémie v prípade, že nebudeme dostatočne opatrní. A preto každého nabádame k dodržiavaniu všetkých platných bezpečnostných opatrení.

Pokušenie môže byť momentálne veľké, no na skutočné stretnutia medzi dvoma ľuďmi si ešte budeme musieť počkať, kým sa atmosféra nevyčistí. A to obrazne aj doslovne. Stretávanie sa s kýmkoľvek môže byť teraz dosť neopatrné a to ani nehovoríme o stretnutí niekoho po prvýkrát.

Takže radšej ostaňte pri online randení ešte o niečo dlhšie. O čo opatrnejší budeme teraz, o to skôr sa budeme môcť vrátiť do našich obľúbených reštaurácií a vrátiť sa k našim bežným exteriérovým aktivitám. A samozrejme k poriadnemu znovu-otvoreniu sezóny randenia!

Čítajte ďalej: Ako si dohodnúť rande počas pandémie koronavírusu? Prečítajte si náš 5-krokový návod