3 dôvody, prečo je SugarDating najviac pohodový typ vzťahu

Ak ste už niekedy boli vo vzťahu, určite nám dáte za pravdu, že sa dráme skôr či neskôr nevyhnete. Alebo áno? SugarDating nie je bežné randenie. A vzťahy, ktoré z neho vzídu, majú veľký potenciál byť bez drámy. Prečo? Prečítajte si naše top 3 dôvody, prečo je SugarDating najviac pohodový typ vzťahu.

 

SugarDating zabraňuje nesplneným očakávaniam

Ľudia zvyknú osobe, do ktorej sa zamilujú, pripisovať vlastnosti, ktoré chcú, aby mala. Inými slovami sa zamilujeme do našej predstavy o tej osobe a nie do toho, kým naozaj je. Je milujúca a milovaná, takže musí byť aj všetko ostatné, čo chceme. Naozaj? Nie tak celkom a SugarDating vás presvedčí o opaku.

Zatiaľ čo môže byť lákavé privrieť oči, bezhlavo vhupnúť do vzťahu a preskočiť všetky praktické záležitosti, neskôr to môže predstavovať aj riziko nezhôd. Každý má očakávania. A nikto neostane celkom chladný, ak nie sú naplnené. A to sa všetko spája s drámou verzus pohodou.

 

SugarDating je protipól nudy

Koľkokrát ste boli vo vzťahu jednoducho preto, že ste sa nudili? Či sa zaujímate o niekoho úspešného a štedrého (SugarDaddy alebo SugarMama) alebo niekoho krásneho a očarujúceho (SugarBabe alebo ToyBoy), SugarDating otvára úplne nový svet vzrušujúcich možností, ktoré sa spájajú s oslavovaním života a naberaním skúseností.

 

SugarDating dodáva (seba)dôveru

Je všeobecne známe, že najviac drámy vo vzťahu pramení z neistoty. A čo je opak neistoty? Jasné, je to (seba)dôvera. To neznamená, že by ste mali zakladať celú vašu sebadôveru iba na vašom vzťahu. Avšak nemá žiaden zmysel odmietať, že vzťah, vďaka ktorému sa cítite naplnený/á, vážený/á a zbožňovaný/á, vám nedodáva pocit sebavedomia. Mať po svojom boku niekoho, kto si váži vašu prítomnosť pre to, kým ste a čo môžete dať, je jedným z najdôležitejších zdrojov sebaistoty a odvahy.

 

Vstúpte do pohodového sveta bez drámy tu.

 

Čítajte ďalej: Vekový rozdiel vo vzťahu – top 5 mýtov