Sme skúsené SugarBabes a povieme vám ako na to

SugarBabes zo sugardaters.com sme sa opýtali na ich top SugarDating rady teraz, keď sú pripravené znovu vstúpiť do sveta skutočného randenia po dlhej prestávke kvôli sociálnemu dištancovaniu sa. Leto je za rohom, ľudia sa môžu konečne stretávať a randenie už nie je iba vyhliadka ďalekej budúcnosti.

A preto, čo je jedna vec, ktorú by možno naše SugarBabes chceli vedieť predtým, než sa dali na SugarDating? Alebo akú jednu vec by mal každý mať na pamäti, keď randí s niekým starším? Čo áno a čo nie v SugarDatingu vo všeobecnosti? Týchto 15 skúsených SugarBabes odhaľuje dôležité tipy, ktoré ich doviedli k úspešným SugarDating vzťahom.

 

 1. Majte stretnutie, na ktorom uvidíte, či medzi vami funguje chémia, predtým než sa dohodnete na akejkoľvek forme vzťahu!
 2. Nerobte kompromisy na vašich pravidlách. Pozornosť venujte skôr dlhým správam ako tým krátkym, ktorými sa vás iba pýtajú, či si nechcete užiť. Sú to práve zrelí, starší muži, ktorí sú seriózni a dajú vám to, čo potrebujete.
 3. Nerobte to len preto, že potrebujete peniaze alebo chcete darčeky. O 10 rokov sa na seba budete musieť vedieť pozrieť v zrkadle. Takže sa stretávajte iba s takými ľuďmi, o ktorých si myslíte, že budú rešpektovať vaše hranice.
 4. Nikdy nesúhlaste s ničím, čo by ste nerobili v tradičnom randení!
 5. Buďte trpezlivá a neprestávajte hľadať tých dobrých, existuje veľa kreténov.
 6. Buďte vždy milá.
 7. Buďte otvorená o vašich hraniciach, o tom, čo chcete, s čím ste v pohode a čo už je cez čiaru. Komunikujte a zastávajte si vašu pozíciu. Odpoveď nikdy nie je nie, pýtate sa iba nesprávnej osoby. 🙂
 8. Nedovoľte nikomu pocítiť, že mu niečo dlžíte, pretože to tak nie je! Tento životný štýl je zábavný a plný vzrušujúcich možností, pokiaľ jasne dáte najavo váš zámer a budete si za ním stáť.
 9. Nestretávajte sa so SugarDaddym, ak sa s ním necítite príjemne. SugarDating nemá nič spoločné so sexom. Zaslúžite si byť rozmaznávaná, ale nemusí to byť sexuálne. Nikomu nedovoľte prekračovať vaše hranice – rešpekt je to najdôležitejšie.
 10. Ak to znie príliš dobre na to, aby to bola pravda, nestretávajte sa s ním.
 11. Neponáhľajte sa, vytvorte si spojenie, ktorému môžete dôverovať predtým, než spravíte akékoľvek rozhodnutia.
 12. Vždy sa cíťte bezpečne. Verte svojej intuícii a majte niekoho, komu veríte, kto vie, kde sa nachádzate. Uistite sa, že sa stretávate na verejnom mieste.
 13. Je OK povedať nie (dokonca aj vtedy keď ste už povedali áno), ak máte zlý pocit alebo ste jednoducho zmenili názor.
 14. Ak sa to nezdá byť správne, nie je to správne! Nemrhajte svoj čas na ľuďoch, ktorí vás nudia alebo ktorí vám nedajú najavo, aká ste úžasná.
 15. Buďte sama sebou a bavte sa.

 

Veríme, že vám tieto rady poslúžia ako skvelý zdroj inšpirácie, ak ste pripravená konečne ísť znovu vonku a randiť. Pretože randenie v reálnom živote je veľmi odlišné od toho virtuálneho. Vyžaduje si to niekoľko bezpečnostných opatrení nezáležiac na tom, na akej platforme ste sa zoznámili s osobou, s ktorou sa chystáte stretnúť. Prajeme vám úspešnú novootvorenú sezónu randenia!