Top 5 mýtov o ToyBoys

Keďže ste otvorili tento článok, musíte vedieť, čo je to ToyBoy, často prehliadaná rola v SugarDatingu. A ak neviete, ToyBoy sa zaujíma o randenie s úspešnými, skúsenými a zvyčajne staršími mužmi alebo ženami. Inými slovami je to mužská verzia SugarBabe. O ToyBoys sa nerozpráva tak často ako o SugarBabes, ale aj táto skupina je v SugarDatingu pomerne výrazná. Avšak možno ešte viac ako SugarBabes sú obklopení mylnými stereotypmi. Toto sú tie najčastejšie z nich.

 

ToyBoys sú nevyspelí

Toto je pravdepodobne prvý stereotyp, ktorý ľuďom napadne, keď sa hovorí o mladších chlapoch vo vzťahu. Avšak často to je úplný mýtus. Ako sme už spomínali, vek sa nerovná zrelosti. Vyspelosť nevyhnutne neprichádza s vekom.

 

ToyBoy = frajer s vysokou údržbou

Zatiaľ čo je pravda, že veľa ToyBoys sa radi starajú o seba a o svoj vzhľad cvičením, zdravou stravou či investovaním do kozmetiky, neznamená to hneď, že sú všetci plytkí alebo príliš narcistickí. Práve naopak ich starostlivosť o seba a ich sebavedomie je niečo, z čoho by sa mohlo veľa z nás učiť.

 

Mladí muži sú sexuálne neskúsení

Jasné, často to býva pravda. Ale to taktiež znamená, že sa budú o to viac snažiť v porovnaní s dvojnásobne starými ‚všetko-viem-všade-som-bol ‘ chlapmi. So správnym množstvom komunikácie a úprimnosti môže byť mladý partner flexibilnejší a prispôsobivejší, ako by ste čakali. A to obrazne aj doslova. 😉

 

ToyBoys sú egoistickí a bezohľadní

Alebo aj nie. Práve naopak sa veľa ToyBoys v prvom rade sústreďuje na blahobyt a komfort svojich partnerov. Ide o jedných z najviac pozorných a ohľaduplných chlapov.

 

ToyBoys nie sú mužní

Naozaj? Rýchlo si to overme. Po prvé ToyBoys môžu samozrejme byť jemnejší a láskavejší ako staromódni ‚alfa samci‘. Avšak aj v prípade, že si takto nepredstavujete vášho ideálneho partnera, neznamená to, že ToyBoys nie sú pre vás. ToyBoys môžu byť všetkých tvarov a veľkostí, či už pôjde o sladkého chlapca od vedľa, intelektuálneho hipstera alebo svalnatého športovca.

 

Ušetrite si svoj čas a nájdite si ToyBoya vašich snov na SugarDaters.