Top 5 tipov ako byť atraktívna pre SugarDaddies

Keď sa povie slovo atraktivita, vzhľad je, samozrejme, prvá vec, čo ľuďom napadne. Zatiaľ čo vzhľad je prirodzeným štartovačom iskrí, negarantuje dlhodobý záujem. Inými slovami dokonca ak aj vyzeráte ako Angelina Jolie, váš SugarDaddy (alebo SugarMama) môže o vás postupom času stratiť záujem. Prečítajte si našich top 5 tipov, ako byť atraktívna pre SugarDaddies tak, aby váš vzťah trval tak dlho, ako len budete chcieť.

 

1. Investujte čas do vašej mysle

SugarDaddies môžu na vás aj oči nechať hneď, ako vstúpite do miestnosti. Ale to, podľa čoho si vás zapamätá, bude obsah konverzácie a pocit, ako sa vo vašej prítomnosti cítil. Udalosti vo svete, vaše obľúbené vína, záujmy a hobby… Uistite sa, že máte čo zaujímavé ponúknuť k takýmto témam.

 

2. Spoznajte jeho záujmy

Spýtajte sa na jeho záujmy predtým, než sa stretnete, aby ste sa o nich mohli rozprávať. Ak váš SugarDaddy rád hrá golf, naučte sa mená najlepších hráčov a poproste ho o lekcie zdarma. Určite bude vami okúzlený!

 

3. Počúvajte so záujmom a zvedavosťou

Počúvajte aktívne, neponorte sa do vlastných myšlienok, zatiaľ čo on rozpráva. Skutočne počúvajte, neprešujte jeho myšlienky, nemeňte rýchlo tému. Nielenže sa tak bude cítiť príjemnejšie, vám to umožní zistiť, či je to tá správna osoba, s ktorou chcete tráviť čas.

 

4. Žite váš život

Nezrušte kávu s kamoškou kvôli vášmu novému SugarDaddymu ani nevynechajte prednášku v škole, aby ste sa s ním mohli stretnúť. Ukážte mu, že ste zaneprázdnená osoba, ktorá žije život naplno! Dajte mu najavo, že s ním trávite čas, pretože chcete a nie preto, že nemáte nič lepšie na práci.

 

5. Dajte mu slobodu

Väčšina SugarDaddies si nehľadá niekoho, aby im mohli neustále vypisovať alebo vyvolávať. Necíťte sa zle, ak sa vám mal ozvať a neozval sa. Váš SugarDaddy je pravdepodobne veľmi zaneprázdnený. Nechcete, aby vás vnímal ako príliš pripútanú alebo zúfalú. Dajte mu priestor a slobodu. SugarDating je predovšetkým o zábave a dobre strávenom čase!

 

Čítajte ďalej: Top 15 rád od skúsených SugarBabes