Top 5 tipov ako byť atraktívny pre SugarBabes

V našom poslednom článku sme ponúkli naše top tipy pre SugarBabes, ako byť atraktívna pre SugarDaddies. Teraz to vymeníme – SugarDaddies, prečítajte si, ako získať SugarBabe vašich snov.

 

1. Spravte váš profil zaujímavejší

Predtým, než vôbec premýšľate nad prvým rande so SugarBabes, váš profil musí zaujať! Je veľa aspektov, na ktoré je potrebné myslieť – od profilovej fotky až po to, ako iniciovať konverzáciu. Všetko o tejto téme si prečítajte tu.

 

2. Hovorte o svojich očakávaniach

Či si hľadáte krátky románik alebo niekoho, koho budete mať po svojom boku na dlhší čas, je dôležité sa o tom rozprávať od začiatku. Osoba na druhej strane obrazovky môže hľadať niečo iné ale aj úplne to isté ako vy. Diskutujte o tom. Čaro SugarDatingu spočíva práve v tom, že od začiatku môžete byť úprimný ohľadom vašich očakávaní. Žiadne ďalšie hranie hier.

 

3. Na stretnutie zvoľte vhodné miesto

Ak je jedna vec, ktorú od vás SugarBabes očakávajú, pravdepodobne je to úroveň. Nemusíte ju na prvom rande hneď vziať do michelinskej reštaurácie, ale určite padne vhod, ak vyberiete kaviareň, reštauráciu či vínny bar s romantickou a útulnou atmosférou. Viac tipov na prvé rande si prečítate tu.

 

4. Zaujímajte sa o ňu

Je zaujímavá, preto ste sa s ňou rozhodli ísť na rande. Váš život môže byť stresujúci a cez deň musíte zodpovedať za veľa vecí. Avšak aj napriek tomu nezabudnite prejaviť úprimný záujem o ženu, s ktorou ste na rande! Nech už robí ako povolanie alebo vo svojom voľnom čase čokoľvek, je to pre ňu dôležité. Zároveň vám tu umožní lepšie ju spoznať a rozhodnúť sa, či je to osoba, ktorú ste hľadali.

 

5. Majte dobré nastavenie mysle

Ak budete pozitívny, strávite skvelý čas a inšpirujete ju, aby taká bola aj ona a tým pádom bude vaše rande úspešné. Reč tela a energia toho druhého povedia veľa. Nechajte účinkovať chémiu, prepojte sa aj pomimo slová, flirtujte očami a gestami. To ju určite nenechá chladnou.

 

Teraz už je ten najvyšší čas na nájdenie si SugarBabe!

 

SugarBabe, čo ďalšie chcete mať vo vašom SugarDaddym? Dajte nám vedieť dolu v komentároch!