SugarDaddy po vašom boku: 5 SugarBabe benefitov, ktoré nemajú nič spoločné s peniazmi

1. Psychická podpora

Nehovoríme, že váš SugarDaddy bude (alebo by mal byť) vaším terapeutom len preto, že je od vás starší. Má svoj život a svoje problémy. Avšak záležiac od úrovni dôvery vo vašom vzťahu on môže byť tá správna osoba, s kým sa môžete podeliť s tým, čím si v osobnom živote prechádzate. Váš SugarDaddy/SugarMama je pravdepodobne niekto, komu na vás záleží, kto sa o vás postará a vďaka komu sa môžete cítiť bezpečne.

 

2. Životné rady a skúsenosti

Život mladého človeka je plný výziev v každom smere. Rodina, vzťahy, škola, kariéra. Váš SugarDaddy je niekto, kto má viac životných skúseností a pravdepodobne si prešiel podobnými vecami, ako si momentálne prechádzate vy. A mal viac času naučiť sa, ako tieto problémy riešiť. Vidí vaše problémy inými očami a vie tak ponúknuť novú perspektívu – takú, ktorú vy alebo vaši rovesníci ešte nevidíte.

 

3. Rôzne kultúrne skúsenosti

Či už ide o rozdielne druhy hudby, jedla alebo zábavy (kino, balet, opera, divadlo, tanec, šport), človek z inej generácie pravdepodobne trávi svoj voľný čas trochu inak. A zatiaľ čo vy mu môžete predstaviť kultúru mladých, on vám môže ukázať úplne iný svet zábavy a relaxu.

 

4. Mentoring

Záležiac od toho akú kariéru si budujete alebo akým človekom sa v najbližších rokoch chcete stať, váš SugarDaddy vám bude môcť poskytnúť potrebné vedomosti na to, aby ste sa tam dostali rýchlejšie a ľahšie. Ak ste napríklad živnostníčka, možno vám bude vedieť dať cenné rady alebo dokonca pomôcť so sprostredkovaním kontaktov, ak plánujete začať s vlastným podnikaním.

 

5. Inšpirácia na úspech

Niežeby váš cukrový partner mal byť vaším osobným koučom, ktorý vás dotlačí do prekonávania limitov, keď ste na pokraji vzdania sa. Avšak najlepší zdroj inšpirácie, oveľa efektívnejší ako ten čo nájdete v nejakej motivačnej knihe či podcaste, je mať vo svojom živote niekoho, kto už uspel a má taký životný štýl, aký by ste si pre seba do budúcnosti samy želali.