5 spôsobov, ako ukázať vašej cukrovej polovičke, že na ňu myslíte

Bez ohľadu na to, či si žijete svoje vlastné životy alebo to ťaháte na diaľku, vaša SugarBabe alebo váš SugarDaddy určite ocenia malé prejavy pozornosti, ktoré sa odlíšia od bežných správ či hovorov. Hľadáte nejaké nápady? Prinášame vám 5 tipov, ako môžete dať vašej cukrovej polovičke nevtieravo najavo, že na ňu/neho myslíte.

 

1. Objednajte im donášku kvetov či jedla z ich obľúbenej reštaurácie

Alebo cukrovej polovičke uvarte večeru, pripravte romantický piknik alebo sa sami ukážte u nej doma s kvetmi. Len ho/ju prekvapte a uistite sa, že je to niečo, čo sa jemu/jej páči. 😉

 

2. Pošlite im video/selfie z nečakaného miesta

Pretože sexy fotky z domova sú super, ale sú aj veľmi predvídateľné. Namiesto toho sa podeľte s momentom, ktorý si v tom čase užívate – naživo zo zábavného parku, jazera, koncertu či krásneho miesta v meste. To im ukáže, že bez ohľadu na to, ako veľmi sa viete zabaviť sami alebo s kamarátmi, vždy myslíte aj na vášho SugarDaddyho / vašu SugarBabe.

 

3. Spravte im koláž z vašich spoločných fotiek

Môžete použiť fotky z výletov, na ktorých ste spolu boli, zo zaujímavých miest, ktoré ste spolu navštívili alebo neformálne domáce selfie, ktoré máte v mobile. Či už pôjde o digitálnu alebo zarámovanú koláž, ktorá sa dá niekde vystaviť, vašej cukrovej polovičke to ukáže, že si ju vážite a v dobrom spomínate na spoločne strávený čas.

 

4. Vytvorte osobný playlist

Áno, ide o modernú verziu napáleného CD či kazety. Máte tú jednu špeciálnu pesničku, ktorá je len vaša? Takú, ktorú hrali na koncerte, na ktorom ste spoločne boli alebo takú, keď ste na tanečnom parkete mali výnimočný moment? Takú, ktorá vám hrala v aute, keď ste šli na výlet? Či v lodi? Počas večere? Alebo takú, ktorú s vami raz zdieľal/a a pravdepodobne si myslí, že ste na to zabudli?

 

5. Darujte im niečo, čo niekedy v minulosti spomenuli

Toto ukáže dve dôležité veci, ktoré každý očakáva od svojho cukrového partnera – že skutočne počúvate a že si to aj pamätáte. Či už pôjde o náramok, kravatu, tričko alebo voňavku, ako darček od vás to vaša polovička určite ocení.