Leto 2020: nápady na rande, ak tento rok nikam necestujete

Pre mnohých z nás malo byť leto 2020 úplne iné. Mali sme dovolenkové plány, ktoré sa zrušili a naše cestovateľské možnosti sa značne zúžili, takže veľa z nás sa rozhodlo zostať doma namiesto chodenia do zahraničia. Ak ste sa tiež takto rozhodli, pripravili sme pre vás nápady na letné rande tak, aby vaše dni (a váš vzťah) neboli nudné!

 

Robte veci lokálne

Koronakríza tvrdo zasiahla mnohých podnikateľov a prevádzky. Teraz cez leto je podpora vašich obľúbených lokálnych podnikov dôležitejšia ako kedykoľvek predtým, a preto ich návštevu zakomponujte do vášho rande! Navštívte všetky vaše obľúbené reštaurácie, bary a kaviarne. Predsa nechcete, aby skrachovali, však? Takisto je teraz skvelý čas byť turistom vo svojom vlastnom meste. Navštívte miestne múzeá, galérie a ďalšie turistické atrakcie. Kvôli menšiemu počtu návštevníkov vašu pomoc potrebujú! Okrem toho bude ich návšteva bez davov turistov oveľa príjemnejšia.

 

Užívajte si prírodu

Aj keď je už veľa opatrení uvoľnených, stále je lepšie ostať opatrný. Preto sú outdoorové aktivity skvelým spôsobom, ako tráviť váš voľný čas. Takto si môžete užiť krásne letné počasie! Môžete vytiahnuť bicykle a vyraziť do okolia, ísť na piknik do parku a vziať so sebou fľašu vína a pozerať sa na západ slnka alebo spraviť vo vašej záhrade grilovačku. Všetky tieto aktivity vám umožnia mať spolu kvalitne a romanticky strávený čas v súkromí.

 

Naučte sa spolu novú zručnosť

Rande môže byť dobré aj keď ostanete doma. Samozrejme môžete mať klasickú večeru a víno, ale čo tak posunúť to o úroveň vyššie? Vyhľadajte napríklad recepty na vaše obľúbené drinky a naučte sa, ako ich spoločne pripraviť!

 

Okoreňte váš domov

Ak ste stále na tom istom mieste a robíte tie isté veci, môže to byť nudné. Takže to skúste okoreniť! Ak ostávate doma, aby ste si pozreli film, pripravte nejaké pochutiny a veľa diek a vankúšov. Nech je to ako útulné osobné kino! Ak spoločne varíte večeru, oblečte si niečo pekné. Kúpte nové prestieranie a spravte z vašej kuchyne súkromnú reštauráciu! Alebo z toho spravte dvojité rande. Pozvite ďalší pár a večer bude ešte zábavnejší.

 

Ešte nemáte žiadnu cukrovú polovičku na leto? Najvyšší čas napraviť to so SugarDaters!