Nová SugarDaters webstránka sa spúšťa o 2 dni!

Nový dizajn, nové funkcie, nové dobrodružstvá

S radosťou vám oznamujeme, že nová SugarDaters webstránka je za rohom. Už o 2 dni predstavíme úplne novú dimenziu SugarDatingu alebo ako to radi voláme – Good Life Dating.

Cieľom novej stránky je pomôcť vám robiť presnejšie, rýchlejšie a múdrejšie rozhodnutia v randení na základe vašich očakávaní a očakávaní vašej potenciálnej polovičky. Mysliac na vás, našu vzácnu komunitu, sme spravili veľa značných vylepšení. Nová webstránka vás privíta praktickejšou navigáciou, vzrušujúcimi novými funkciami, vylepšeným vyhľadávaním a oveľa lepším mobilným rozhraním.

Bez ďalších rečí nám dovoľte navnadiť vás na niektoré funkcie, ktoré spravia cestu za hľadaním vašej cukrovej polovičky jednoduchšiu, rýchlejšiu a zábavnejšiu. Tu je niekoľko nových funkcií, ktoré na vás na SugarDaters.sk čakajú už o 2 dni. A zvyšok už zistíte sami. 😉

 

Čo je nové?

 

Moderný a uhladený dizajn

Nielenže je naša nová webstránka štýlovejšia, taktiež obsahuje zjednodušenú a intuitívnu navigáciu, ktorá vám bez problémov umožní  prechody medzi jednotlivými stránkami alebo profilmi. Budete môcť hľadať informácie a spájať sa s ostatnými členmi jednoducho, pohodlne a rýchlo.

Okrem toho prezeranie si vašich posledných zhôd alebo odpovedanie na najnovšie správy z vášho telefónu nikdy nebolo ľahšie. Či používate telefón, notebook alebo tablet, proces hľadania vašej ideálnej polovičky bude odteraz bezproblémový.

 

Instantné správy: komunikujte viac, lepšie a instantnejšie

Pohodlnejšie písanie a posielanie správ je jednou z najvzrušujúcejších funkcií na novej SugarDaters platforme. Okrem toho vám SugarDaters instantné správy umožnia iniciovať a udržiavať viaceré konverzácie naraz oveľa jednoduchšie.

 

Tagy: spoločné záujmy a očakávania

Nový jednoduchý spôsob hľadania tých, ktorí sa zhodujú s vašimi záujmami a očakávaniami. Pridaním tagov vo vašom profile budete môcť lepšie a presnejšie definovať, kto ste a čo hľadáte. Táto funkcia vám umožní prelomiť virtuálne ľady. Pravdepodobne to prebudí záujem v osobe na druhej strane obrazovky a nakopne to konverzáciu. Čím viac informácií na váš profil pridáte, tým lepšie rozhodnutia vo vašom milostnom živote budete môcť spraviť.

Chcete si nájsť spoločnosť na cesty? Alebo osobu na dlhodobý vzťah? Super, využite tagy a nájdite niekoho, kto hľadá presne to isté!

 

Zoznam obľúbených členov: nestraťte prehľad o tých výnimočných

Teraz si môžete uložiť profily, ktoré vás zaujali do zoznamu „obľúbených“ a mať tak kontakt na nich vždy poruke. Možno chcete iniciovať konverzácie, iba keď je daná osoba online alebo keď chcete ísť na rande s určitou osobou, ktorá momentálne nie je vo vašom okolí, ale v blízkej budúcnosti bude. Internetové randenie sa tak stáva praktickejšie a účinnejšie.

 

Presný proces registrácie: iba pár klikov na definovanie toho, kým ste a čo hľadáte

Ak ešte nie ste náš člen, ale premýšľate nad registráciou a neviete, kým presne chcete na zoznamke byť, prevedieme vás celým procesom. Iba pár klikov vás delí od definovania toho, ako chcete, aby vás vnímali ostatní a toho, čo hľadáte. Účinne, rýchlo a jednoducho. Nikdy nebolo jednoduchšie vytvoriť si správny typ profilu, aby ste získali správne zhody a vyťažili tak najviac z tejto online zoznamovacej skúsenosti.

 

Zatiaľ čo sa niektoré veci zmenia, tie najlepšie veci na SugarDaters zostanú presne také isté. Našim cieľom je vytvoriť skutočné zoznamovacie prostredie bez zbytočných rozptýlení. Aj preto sme sa rozhodli, že webstránka nadaľej nebude obsahovať žiadne reklamy tretích strán.

A to je iba začiatok. Budeme pokračovať vo vyvíjaní našej webstránky tak, aby ste si lepšie mohli nájsť vašu ideálnu polovičku. Ostaňte naladení. Je ešte veľa ďalších menších ale užitočných zmien na SugarDaters, ktoré prispejú k spraveniu procesu hľadania dokonalého cukrového partnera príjemnejším, zábavnejším a presnejším.